Dev Şirketler Küresel Güç Elitleri pdf indir

tarafından
9
Dev Şirketler  Küresel Güç Elitleri pdf indir

Dev Şirketler global zenginliği kontrol etmek, korumak ve sermayenin sürekli büyümesini sağlamak için aynı eğitimi almış  zengin insanların kurduğu bir hükümetlerötesi ağ olarak işlev görüyor. Hükümet yetkililerinin denetimindeki uluslararası kurumları; Dünya Bankası, IMF, Dünya Ticaret Örgütü, G7, G20 ve benzer birçok başka kurumu etkiliyor ve kullanıyor, medya tekelleriyle beraber kitleleri yönlendiriyorlar. Bu kitapta
 
Coca Cola’dan Nestle’ye, Linkedln’den Facebook’a, BP’den Apple’a kadar birçok markanın küresel sermayedeki sürekli artışını idare eden ve koruyan 389 kişinin kaydı veriliyor.
 
Bununla beraber, sistemsel değişimin ve zenginliğin yeniden bölüştürülmesinin önemini anlatma yönünde bir gayretin sonucu ve ürünüdür Dev Şirketler.
 

Dev Şirketler
Küresel Güç Elitleri isimli 416 sayfadan oluşan kitap ; Peter Philips tarafından yazılmış ve ALFA YAYINLARI yayınevinin 07.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Olaylarla Türkiye Ekonomisi: Yirminci Yüzyıl Türkiye Ekonomi Tarihi pdf indir başlıklı makalemizde Olaylarla Türkiye Ekonomisi: Yirminci Yüzyıl Türkiye Ekonomi Tarihi indir, Olaylarla Türkiye Ekonomisi: Yirminci Yüzyıl Türkiye Ekonomi Tarihi oku ve Olaylarla Türkiye Ekonomisi: Yirminci Yüzyıl Türkiye Ekonomi Tarihi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Dev Şirketler Küresel Güç Elitleri pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.