Devlet Adamlarının Vasıf ve Sorumlulukları pdf indir

tarafından
12
Devlet Adamlarının Vasıf ve Sorumlulukları pdf indir

İğneli koltuğun, kızgın sacın üzerine oturan lider ve devlet adamlarının sorumlulukları çok büyüktür. Onlar hakiki alemde milim milim hesap verecekleri, Ayet ve Hadislerden örnekler verilerek anlatılır.

Yusuf Has Hacib’in, Nizamülmülk’ün, İmam Gazali’nin ve Şeyh Edebali’nin devlet adamlarını içine alan öğütleri; ışıl ışıl parlayıp ruhu ve bedeni okşayan “Kaşıkçı Elması” ve “Kutup Yıldızı” gibidir.

Söz dinlemeyen insanımızı ve bilhassa Devletin zirvesinde bulunanları bir bakıma hızaya getirip, tir tir titretir ki, verilecek hesap çok ağırdır…
 

Devlet Adamlarının Vasıf ve Sorumlulukları isimli 117 sayfadan oluşan kitap ; Muammer Yılmaz tarafından yazılmış ve SARMAL KİTABEVİ yayınevinin 19.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Güncel Gelişmeler Işığında Küreselleşme ve İnsan Hakları pdf indir başlıklı makalemizde Güncel Gelişmeler Işığında Küreselleşme ve İnsan Hakları indir, Güncel Gelişmeler Işığında Küreselleşme ve İnsan Hakları oku ve Güncel Gelişmeler Işığında Küreselleşme ve İnsan Hakları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Devlet Adamlarının Vasıf ve Sorumlulukları pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.