Dicle’nin Hazinesi pdf indir

tarafından
4
Dicle’nin Hazinesi pdf indir

Bu muhteşem eser ilk kez Türkçeye kazandırılmıştır:
 
Walter Henderson, sıradan bir çocuk olarak görüldüğü halde, British Museum’da çalışmaya başladıktan sonra önemli bir kişi haline gelir. Amcası Babil tarihi uzmanıdır ve Walter’ı özel sekreter olarak işe alır. Ancak Walter, arkeoloji ve keşiflere olan ilgisine rağmen, sıkıcı bir işte çalıştığını hisseder. Amcası ve Bay Jenkins, Walter’a sıradan bir kazı çalışmasından daha fazlasını sunan bir teklif sunar. Walter, Babil’e bir keşif yolculuğuna çıkmayı kabul eder. Bu yolculuk için çivi yazısı ve Arapça dili gibi becerilere sahip olması gerekmektedir. Daha sonra amcası ve Bay Jenkins, Walter’a büyük bir sır açıklarlar. Kraliçe Sophana’nın som altından bir kuşağı olduğuna dair bilgi parçalarını toplamışlardır. Bu kuşağın sihirli güçlere sahip olduğu düşünülmektedir. Walter’ın görevi, bu kuşağı bulup İngiltere’ye getirmektir.
 
Gizemli Bedeviler, affetmeyen çöl, ele geçirilmesi zor hazine, kalıcı dostluklar, onur ve ihanet: gerçekten cesur, hızlı ilerleyen gizemli bir maceranın tüm unsurları tadını çıkarmanız için orada! Zaman ayırmaya değer.
 
 

Dicle’nin Hazinesi isimli 320 sayfadan oluşan kitap ; Albay Augustus Ferryman Mockler-Ferryman tarafından yazılmış ve DORLİON YAYINEVİ yayınevinin 06.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Dicle’nin Hazinesi pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.