Dijital Çağda Uzman Gazetecilik 1 pdf indir

tarafından
5
Dijital Çağda Uzman Gazetecilik 1 pdf indir

Dijital Çağda Uzman Gazetecilik, yeni iletişim teknolojilerinin gazetecilik pratikleri üzerine etkisiyle bir ihtiyaç olarak ortaya çıkmıştır. Elinizde bulunan iki ciltten oluşan kitabın bölümleri, bu ihtiyaca cevap verebilmek amacıyla titizlikle oluşturuldu. Dolayısıyla bu eser, medya ve gazetecilik çalışmalarıyla dijital iletişimi birleştirmektedir.

Bu kitap; eğitim, siyaset ve ekonomi gibi geleneksel gazetecilik alanlarının yanı sıra dijitalleşmenin ve yeni iletişim teknolojilerinin ortaya çıkardığı robot gazetecilik, veri gazeteciliği ve immersive gazetecilik gibi alanları da kapsamaktadır.

Bu iki ciltlik eser, gazetecilik uzmanlık alanlarıyla ilgili temel bir başvuru kaynağı niteliğindedir. Çalışma, iletişim alanındaki akademisyenler, öğrenciler ve medya profesyonellerine dijital çağda gazetecilik uzmanlık alanları konusunda katkı sağlayacaktır.
 

Dijital Çağda Uzman Gazetecilik 1 isimli 334 sayfadan oluşan kitap ; tarafından yazılmış ve ÇİZGİ KİTABEVİ yayınevinin 07.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Dijital Çağda Uzman Gazetecilik 1 pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.