Dijital İletişim ve Pazarlama Teknolojilerinde 100 Temel Kavram (İngilizce-Türkçe) pdf indir

tarafından
5
Dijital İletişim ve Pazarlama Teknolojilerinde 100 Temel Kavram (İngilizce-Türkçe) pdf indir

Var olduğunu bilmediğimiz veya anlamından emin olmadığımız kavram ve kelimeleri iş stratejilerimize uygulayamayız. Pazarda rakipler tarafından uygulandığında ise tanımlayamayız. Bu sebeple, dijital iletişim ve pazarlama teknolojileri alanında oyuncu olmak yaşam boyu öğrenme (life-long learner) anlayışını beraberinde getirmektedir.

Avatar, VR, UX, MQL, lead, chatbot, deepfake, oyunlaştırma, vb. birçok güncel kavram bu kitapta İngilizce – Türkçe olarak derlenmiştir.

Dijital İletişim, pazarlama, e-ticaret, mobil pazarlama, oyunlaştırma, kullanıcı deneyim tasarımı ve marka yönetimi alanları gibi iletişimcilerin sıklıkla karşılaştığı güncel kavramlar arasından seçilerek titizlikle oluşturulmuş bu çalışma 100 temel kavramı ele alan bir başvuru kitabıdır.
 

Dijital İletişim ve Pazarlama Teknolojilerinde 100 Temel Kavram (İngilizce-Türkçe) isimli 64 sayfadan oluşan kitap ; Dr. Yeşim Esgin tarafından yazılmış ve ÇİZGİ KİTABEVİ yayınevinin 25.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Dijital İletişim ve Pazarlama Teknolojilerinde 100 Temel Kavram (İngilizce-Türkçe) pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.