Dijitalleşen Dünyada Siyasal İletişim pdf indir

Dijitalleşen Dünyada Siyasal İletişim pdf indir

Yeni iletişim teknolojilerinin gelişimiyle stratejik siyasal iletişim faaliyetleri giderek; daha fazla dijitalleşmektedir. Yaşanan teknolojik dönüşümden hareketle bu eser, dijital siyasal iletişim sürecine dâhil olan farklı aktörlerin yeni medya ve iletişim teknolojilerini kullanma biçimlerini ortaya koyarak; süreci bilimsel bir bakış açısıyla irdeleme amacıyla yetkin akademisyenlerin katkıları ile kaleme alınmıştır.
Siyasal iletişimin temel bileşenleri arasında bulunan seçim kampanyaları yönetimi, siyasi liderler ve partilerin iletişim faaliyetleri, ikna ve propaganda teknikleri, kamu diplomasisi, medya ilişkileri yönetimi, reklam ve halkla ilişkiler pratikleri gibi farklı alanları, sosyal medya ve yeni iletişim teknolojileri bağlamında irdeleyerek; yaşanan dijital dönüşüme ışık tutmayı amaçlayan bu eseri, değerli okuyucularımızın beğenisine sunuyoruz.
Bu çalışma, toplumsal yaşamın her alanını etkileyen dijital dönüşümün, siyasal iletişim boyutuna odaklanmaktadır. Bu bağlamda, bu eserde, siyasal iletişimin farklı faaliyet alanlarında, yeni iletişim teknolojilerinin teori ve uygulama pratikleri üzerindeki etkisi, Türkiye’den ve dünyadan örnekler üzerinden ortaya konmaya çalışılmıştır. Akademik bir merak duygusu ve nitelikli akademisyenlerin katkıları ile ortaya çıkan bu eser, siyasal iletişimin giderek dijitalleşen yolculuğuna yönelik öngörüler ve uygulama düzeyinde hayata geçirilebilecek öneriler sunmaktadır.
    
Keşfetmeye, sorgulamaya ve kolektif bir emekle farklı bakış açıları geliştirmeye yönelik asla tükenmeyen isteğimizle, kaleme aldığımız bu eseri keyifle okumanız dileğiyle…
 

Dijitalleşen Dünyada Siyasal İletişim isimli 664 sayfadan oluşan kitap ; Tolga Yazıcı tarafından yazılmış ve LİTERATÜRK ACADEMİA yayınevinin 14.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Çoğunluğun Tiranlığı pdf indir başlıklı makalemizde Çoğunluğun Tiranlığı indir, Çoğunluğun Tiranlığı oku ve Çoğunluğun Tiranlığı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Dijitalleşen Dünyada Siyasal İletişim pdf indir - indir