Dikkat İcat Çıkabilir! / Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 2 (Karton Kapak) pdf indir

tarafından
6
Dikkat İcat Çıkabilir! / Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 2 (Karton Kapak) pdf indir

GÜLMEKTEN KIRILACAĞINIZ ACAYİP MACERALAR BU KİTAPTA!
Huuop Cankadaşlarım!

Yine ben! Hani şu “zeki ama çalışmıyor” denilen, adı Sessiz Sakin olan tembel ve hayalci arkadaşınız vardı ya.  Heh. Ben oyum işte. Özlediniz beni değil mi? Bu kez yine şahane bir kitapla karşınızdayım. Ben yazdım diye demiyorum, on numara beş yıldız bir icat kitabı oldu.
Öyle sadece kuru kuru icatlar da değil ha! İcatların hikâyelerini de yazdım. “Bir insan neden icat yapar?” sorusunun cevapları bu kitabın içinde. Bu kitapta hangi icatlar mı var? Mesela okulda tahtayı silmeye, çöp kutusuna gidip çöp atmaya mı üşeniyorsunuz? Rahat olun. Bundan sonra bunlar sorun değil.

Durun! Daha bitmediii!  Uçan çanta, ayağına kadar gelen tahta ve kablo terbiyecisi gibi  daha bir sürü icat var bu kitapta.

Özetle; bu kitabı okuyan herkes “Mucitör”den geçmiş gibi mucit olacak. Şaka şaka herkes değil. Zaten herkes mucit olmasın. Herkes mucit olursa benim ne özelliğim kalır?
Neyse! Lafı uzatmayayım. Siz en iyisi hemen kitabı alıp okumaya başlayın.
 

Dikkat İcat Çıkabilir! / Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 2 (Karton Kapak) isimli 184 sayfadan oluşan kitap ; Melih Tuğtağ tarafından yazılmış ve GENÇ HAYAT yayınevinin 26.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kırkikindi pdf indir başlıklı makalemizde Kırkikindi indir, Kırkikindi oku ve Kırkikindi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Dikkat İcat Çıkabilir! / Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 2 (Karton Kapak) pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.