Din, Siyaset ve Dante İlahi Komedya Tercümesi ve Eser Üzerine Bir İnceleme pdf indir

tarafından
5
Din, Siyaset ve Dante  İlahi Komedya Tercümesi ve  Eser Üzerine Bir İnceleme pdf indir

Elif Mat Erkmen’in İlahi Komedya tercümesi ve eser üzerine yaptığı incelemede, Dante’nin doğduğu şehir olan Floransa’yı yakından tanıma ve Avrupa tarihine din-siyaset ikilemi açısından bakma fırsatı bulacaksınız.
 
Bu kitapta, günahlar, zaaflar, iç hesaplaşmalar, cesaret, öfke, intikam, aşk, sevgi, ümit, iman, gurur, tevazu, teslimiyet, tövbe etmek gibi insanlık hallerini göreceğiniz, her bölüm için hazırlanmış sorularla kendinize yöneleceğiniz, insan psikolojisi üzerine düşüneceğiniz bir yolculuğa davet ediyoruz sizi.
 
Bazen bir aşk hikâyesine derin bir ah çekecek, bazen dertlenecek ama en karanlık anlarınızda “Başka bir yol
mümkün” diyeceksiniz.
Cehennem’de insanlara acı çektirenlerin sonuna şahit olacak, Araf ’ta kalanları görecek ve seçilmişlerle beraber Cennet’in en üst basamaklarına yükseleceksiniz.
 
Yıldızlara, âlemlere karışıp dönüşeceğiniz bu okuma serüvenine hazır mısınız?
 

Din, Siyaset ve Dante İlahi Komedya Tercümesi ve Eser Üzerine Bir İnceleme isimli 696 sayfadan oluşan kitap ; Elif Mat Erkmen tarafından yazılmış ve 25m2 KİTAP yayınevinin 25.03.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Din, Siyaset ve Dante İlahi Komedya Tercümesi ve Eser Üzerine Bir İnceleme pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.