Dinle Beden, Zihin ve Ruh İçin Ses Terapisi pdf indir

tarafından
4
Dinle  Beden, Zihin ve Ruh İçin Ses Terapisi pdf indir

“Sesin doğasına yakından bak. Daha derin bir bilinç ve varoluş hâline ulaşmak için sesin güçlü bir araç olduğunu fark et. Ve bil ki Ses Terapisi’nde şifa da sensin, şifacı da. Sadece dinle. Bedenin, zihnin ve ruhunla…”
 
Gürültüsü dinmek bilmeyen şu dikkat dağıtıcı dünyamızda, sesin gücüyle dolu bir molaya davetlisiniz.
 
Sesle derin bağlar kuracağınız ve onun sınır tanımayan yeteneklerini keşfedeceğiniz Dinle sizi; bedeninize, zihninize ve ruhunuza hak ettikleri sükûneti, huzuru ve dengeyi kazandırmak için sesi nasıl kullanacağınızı öğrenmeye çağırıyor.
 
Ses Terapisti ve Meditasyon öğretmeni T. Can Camuzcu, sesin dönüştürücü potansiyelini geniş kitlelere tanıtmak için çalışmalar yapıyor ve ses deneyimleri sunuyor. Ses Terapisi hakkında yazılmış ilk Türkçe kaynak olma özelliğini de taşıyan bu rehberde Camuzcu, kendi ses hikâyesi ve deneyimlerinden hareketle; sesle şifanın kadim dilinden, bir Tibet Çanağı’nın nasıl çalınacağına kadar konuyla ilgili pek çok bilgiyi cömertçe paylaşıyor. Ayrıca kendi kendinize uygulayabileceğiniz, kolay ve herkes için uygun ses temelli çalışmalara da yer veriyor.
 
Dinle, yeni başlayanlar için giriş, çoktan keşfetmiş olanlar için hatırlatma niteliğinde.
 

Dinle Beden, Zihin ve Ruh İçin Ses Terapisi isimli 152 sayfadan oluşan kitap ; T. Can Camuzcu tarafından yazılmış ve YENİ İNSAN YAYINEVİ yayınevinin 06.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Dinle Beden, Zihin ve Ruh İçin Ses Terapisi pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.