Dirilen Çocukluk pdf indir

Dirilen Çocukluk pdf indir

Çocuk olmak bir insanın dünyada geçirmiş olduğu zamanın en önemli kısmını oluşturuyor. Bu dönemde yaşadığımız olaylar bir ömür boyunca unutulmaz. Özellikle hayatımızın büyük bir bölümünü oluşturan okul hayatı, bu unutulmaz anların başında gelir. Zaman geçtikçe içimizdeki çocuk ölür. Gün gelir ansızın çocukluğumuz aklımıza gelir. Ve içimizdeki çocuk yeniden dirilir…
 

Dirilen Çocukluk isimli 236 sayfadan oluşan kitap ; Mustafa Deniz tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 24.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan İsa Rahmani (Doğanlı)’nın Kaşkay Türkçesi Tercüme Eseri Kumbuca Paşa (Küçük Prens) Giriş-İnceleme-Metin-Dizin pdf indir başlıklı makalemizde İsa Rahmani (Doğanlı)’nın Kaşkay Türkçesi Tercüme Eseri Kumbuca Paşa (Küçük Prens) Giriş-İnceleme-Metin-Dizin indir, İsa Rahmani (Doğanlı)’nın Kaşkay Türkçesi Tercüme Eseri Kumbuca Paşa (Küçük Prens) Giriş-İnceleme-Metin-Dizin oku ve İsa Rahmani (Doğanlı)’nın Kaşkay Türkçesi Tercüme Eseri Kumbuca Paşa (Küçük Prens) Giriş-İnceleme-Metin-Dizin pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Dirilen Çocukluk pdf indir - indir