Doğrudan Demokrasi pdf indir

tarafından
16
Doğrudan Demokrasi pdf indir

Doğrudan demokrasi mekanizmalarının işletilmesinin demokrasinin güçlenmesine katkı sağlayacağı inancıyla hazırlanan bu kitap, Türkiye’de görece az bilinen başlıklar olan doğrudan demokrasinin ve doğrudan demokrasinin uygulanma biçimini oluşturan doğrudan demokrasi mekanizmalarının bilinirliğini artırmayı hedeflemektedir.
 
Konu üzerine yapılmış olan çalışmalar çoğunlukla doğrudan demokrasiyi ulusal düzeyde ele alan çalışmalardır. Bu kitapta, ulusal düzeydeki doğrudan demokrasi mekanizmalarının yanı sıra, doğrudan demokrasinin yerel düzeyde uygulanışı da ele alınmış ve buna ilişkin örneklere de yer verilmiştir.
 

Doğrudan Demokrasi isimli 112 sayfadan oluşan kitap ; Oğuzhan Göktolga tarafından yazılmış ve VULGUS YAYINLARI yayınevinin 23.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Bilim İletişimi Toplumsal Etkileşim ve Dijital Dönüşüm pdf indir başlıklı makalemizde Bilim İletişimi Toplumsal Etkileşim ve Dijital Dönüşüm indir, Bilim İletişimi Toplumsal Etkileşim ve Dijital Dönüşüm oku ve Bilim İletişimi Toplumsal Etkileşim ve Dijital Dönüşüm pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Doğrudan Demokrasi pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.