Doğu’nun Fatihi Karabekir pdf indir

tarafından
4
Doğu’nun Fatihi Karabekir pdf indir

Bu roman; aziz vatanın üzerindeki kara bulutları dağıtıp milletimizi aydınlık yarınlara taşıyanların, bağımsızlık güneşinin yurdumuz üzerine yeniden doğmasını sağlayanların, “Alperenler, akıncılar, kahramanlar, serdengeçtiler, yiğitler nerede?” denildiğinde, “Burada!” diyen destanları yazılamamış gizli kahramanların, şehit çocuklarına babalık yapan ve “Yetimlerin Babası” olarak anılan Karabekir Paşa’nın hikayesidir.
Bu roman; savaşta babası ölen kimsesiz Ermeni çocuklarına da sahip çıkıp onları himaye eden Doğu’nun Fatihi’nin, serhat boylarını Ermeni mezaliminden kurtaran kınalı kuzuların, mazluma ümit, zalime korku veren ve parolası “Ya istiklal ya ölüm!” olanların hikâyesidir.
Bu roman; tarih sayfalarında yer bulamayan ve ders kitaplarında iki satırla geçiştirilen Karabekir Paşa’nın başarılarının sadece küçük bir kısmını anlatmaktadır.
Bu roman; “Vatanımız, canımız, namusumuz elden gidiyor; yok mu bir kurtaracak?” denildiğinde kendini seve seve feda edenlerin destanıdır.
 

Doğu’nun Fatihi Karabekir isimli 280 sayfadan oluşan kitap ; Osman Azman tarafından yazılmış ve ÇINARALTI YAYINCILIK yayınevinin 03.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Aşkın Kokusunu Aldım / Sancaktarlar Serisi 4 pdf indir başlıklı makalemizde Aşkın Kokusunu Aldım / Sancaktarlar Serisi 4 indir, Aşkın Kokusunu Aldım / Sancaktarlar Serisi 4 oku ve Aşkın Kokusunu Aldım / Sancaktarlar Serisi 4 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Doğu’nun Fatihi Karabekir pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.