Dönüşüm pdf indir

tarafından
9
Dönüşüm pdf indir

Bizzat Tanrı Apollon’un bir kısmını bağışladığı ya da öğrettiği atalarımdan bana miras kalmış ve benimle tükenecek bu aile mesleğimin son kehanetini sizin için şimdi yazıyorum: Bu topraklarda yaşananların bir kısmı ve bu dağda yaşananların ise hepsi unutulacak. Ta ki sebepler oluşuncaya kadar. Ertelenmeleri nedeniyle yarım kalmış hayatların tamamlanmak üzere ortaya çıkmalarını gerektiren sebepler… Başlayan her şeyin bir gün bitmek zorunda olduğu bu dünyada yarım kalmış hayatların ortaya çıkacağı o gün geldiğinde… Dolunayın da görüleceği o gün geldiğinde… İşte o gün tarihin yönü tekrar değişecek!
Komagena Mantisi (Kâhini), ARŞAK
 

Dönüşüm isimli 208 sayfadan oluşan kitap ; Zeki Karakaş tarafından yazılmış ve AZ KİTAP yayınevinin 19.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kuramdan Uygulamaya Türkçenin Belirteç Tümcecikleri ve Yabancı Dil Olarak Öğretimi pdf indir başlıklı makalemizde Kuramdan Uygulamaya Türkçenin Belirteç Tümcecikleri ve Yabancı Dil Olarak Öğretimi indir, Kuramdan Uygulamaya Türkçenin Belirteç Tümcecikleri ve Yabancı Dil Olarak Öğretimi oku ve Kuramdan Uygulamaya Türkçenin Belirteç Tümcecikleri ve Yabancı Dil Olarak Öğretimi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Dönüşüm pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.