Dua (Evrad-ı Şerîfe) Rahle Boy Arapça+Türkçe (Yeşil) pdf indir

Dua (Evrad-ı Şerîfe) Rahle Boy Arapça+Türkçe (Yeşil) pdf indir

DUA (Rahle Boy, Arapça-Türkçe)
Genişletilmiş içerik, sağlam ve şık cilt,
Gözü yormayan ve parlamayan özel kağıt,
Günlük duaları rahat bulmak için fihrist kesimi…

AYET VE HADİSLERDEN DUA OKUMALARI
Dua kitabı, Kur’ân-ı Kerîm’in bazı sûre ve ayetleri ile Peygamber Efendimiz’in (sas) yaptığı dualardan oluşmuştur. Peygamber Efendimiz’in mübarek dilinden dökülen dua metinleri alınırken, meşhur bazı dua ve hadisler hariç, kaynak olarak Kütüb-i Sitte’den birinde geçmesi esas alınmıştır. Her gün okunacak bölümü müteakip cuma gününden başlayarak tüm günlere göre okunacak bir seçki yapılmıştır. Genişletilmiş yeni baskıya Kur’an Okumaya Başlama Duası, İşrak vakti ve hicri takvimle ilgili yeni bilgiler eklenmiştir.
 
 

Dua (Evrad-ı Şerîfe) Rahle Boy Arapça+Türkçe (Yeşil) isimli 296 sayfadan oluşan kitap ; tarafından yazılmış ve SERVER YAYINLARI yayınevinin 02.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Dinde Çoğulculuk ve Din Eğitimi: Türkiye Tecrübesi pdf indir başlıklı makalemizde Dinde Çoğulculuk ve Din Eğitimi: Türkiye Tecrübesi indir, Dinde Çoğulculuk ve Din Eğitimi: Türkiye Tecrübesi oku ve Dinde Çoğulculuk ve Din Eğitimi: Türkiye Tecrübesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Dua (Evrad-ı Şerîfe) Rahle Boy Arapça+Türkçe (Yeşil) pdf indir - indir