Dua ve Münacat İbadetlerde pdf indir

tarafından
8
Dua ve Münacat  İbadetlerde  pdf indir

Elinizdeki bu eser, Muhterem Osman Nuri Topbaş Hocaefendi’nin yıllarca severek okuduğunuz Faziletler Medeniyeti adlı iki ciltten oluşan nâdîde eserinin muhtevasından seçilerek hazırlanmıştır. Muhterem Müellif’in, Erkam Yayınlarından husûsi bir kütüphane olabilecek sayıda, her biri insanımızın gönül âlemini inşâ eden nâdîde eserleri yayınlanmıştır. Muhterem Osman Nuri Topbaş Hocaefendi’nin kitapları arasında müstesna bir yere sahip olan Faziletler Medeniyeti isimli eserinin daha çok okunması ve daha çok gönle ulaşması için böyle bir çalışma yapmayı düşündük. Kitapta bulunan konuları ayrı birer kitap tasarımı ve içindeki bir konuyu kitaba isim vererek daha kolay okunur hale getirdik.
 

Dua ve Münacat
İbadetlerde isimli 136 sayfadan oluşan kitap ; Osman Nuri Topbaş tarafından yazılmış ve ERKAM YAYINLARI yayınevinin 17.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Müsned (6. Cilt- Arapça Metinli) pdf indir başlıklı makalemizde Müsned (6. Cilt- Arapça Metinli) indir, Müsned (6. Cilt- Arapça Metinli) oku ve Müsned (6. Cilt- Arapça Metinli) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Dua ve Münacat İbadetlerde pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.