Dünden Kalanlar pdf indir

tarafından
7
Dünden Kalanlar pdf indir

Her insanın yaşamının bölümleri vardır. Benim hayatımda bölümler yaşamıma yön vermiştir. Dünyaya gözümü açtığım ilk on altı yılım, on altı yıldan sonra 28 yıllık çalışma hayatım, evliliğim ve çocuklarım, emeklilik sonrası yaşamım ve bunların hepsini değerlendirdiğimde dünden kalanlar…
 
Murat GÖKGÖL 1973 yılında Erzurum’da doğdu. Temel eğitimini Ankara ilinde tamamladı. 1990 yılında çok istediği askeri okula adımını attı ve 1991 yılında astsubay olarak mezun oldu. Ülkemizin çeşitli illerinde içindeki vefa ve aidiyet duygusuyla başarılı olarak görevlerini tamamladı. 2017 yılında istekle emekli oldu. Murat GÖKGÖL evli olup iki kız çocuğu babasıdır.
 
Dünden kalanlar, tüm bu süreç içerisinde karalanmış, sevgi, hasret, tutku, aşk, acı vd. temalar ışığında yazılmıştır. Yazılan şiirler okuyana farklı bir duygu verecektir ama şiirlerimin büyük bölümü hayat arkadaşıma adanmıştır.
 

Dünden Kalanlar isimli 102 sayfadan oluşan kitap ; Murat Gökgöl tarafından yazılmış ve GÜLNAR YAYINLARI yayınevinin 15.05.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Dünden Kalanlar pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.