Düş Yanında Olurum Ama Sakın Yükselme pdf indir

tarafından
5
Düş Yanında Olurum Ama Sakın Yükselme pdf indir

“Bazı tecrübeler hayat kurtarır.”
 
Hayat, tercihlerimiz ve tecrübelerimizle ilerleyen bir yolculuk. Hepimizin yolu da birbirinden farklı. Küçük yaşımdan itibaren kadının istihdama katılımını, üretmesini önemsedim.
Kadın üretirse, mutlu olur ve Türkiye daha da büyür. Binlerce kadının derdini dinleyince Yeni Dünya İş Kadınları Platformu çatısı altında istihdam seferberliği başlattım. İstihdama katılan her bir kadın ayağa kalktı. 
“Düş, Yanında Olurum Ama Sakın Yükselme” derken neyi kastediyorum, biliyor musunuz? Düşenin yanına herkes gider, belki de onun düşmesinden de mutlu olur çoğu insan. Fakat aynı insan yükseldiğinde ise onun başarısını hazmedemediğinden tebrik bile etmez ya da edemez. Başınıza gelmiştir muhakkak. Siz düştüğünüzde iyi niyetle yanınızda olanlar vardır. Onlara iyi bakın, yükseldiğinizde yanınızda olmayacaklar.
Kitabın telif geliri, Anadolu’daki kadınlarımızın istihdama katılımı için yeni atölyeler kurulmak üzere kullanılacaktır.
 

Düş Yanında Olurum Ama Sakın Yükselme isimli 168 sayfadan oluşan kitap ; Havva Firdevs Külünk tarafından yazılmış ve HAYAT YAYINLARI yayınevinin 27.03.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Düş Yanında Olurum Ama Sakın Yükselme pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.