Edebiyatla Ahmaklaştırma Felsefeyle Çökertme (4.Cilt) pdf indir

tarafından
5
Edebiyatla Ahmaklaştırma Felsefeyle Çökertme (4.Cilt) pdf indir

Bu kitap serisi ezberlerinizi bozmak için değil aksine bir kısım ezberlerinizi sağlamlaştırmak için, ön yargıları yıkmak amacıyla değil akılcı ön yargılar oluşturmak amacıyla yazılmıştır.
 
İdeolojik sınırların sermaye lehine belirsizleştiği ve egemen sınıfın ideolojisinin bütün ideolojilere rengini verdiği bu zaman diliminde, serinin bu dördüncü cildi ile yapılan şey, bir “ideolojik kadastrolama” denemesidir.
 
Bu kitap serisi, toplumda özellikle sömürülen sınıflara hâkim olan düşünsel belirsizliği ve oryantasyon bozukluğunu bir nebze olsun azaltmayı amaçlamaktadır. Sadece “bir uykudan uyanmak” değil, aynı zamanda “bir uykudan başka bir uykuya uyanmamak” için de bu ideolojik kuşatmayı fark etmek ve yarmak gerekir.
 
Ayrıntıları kitapta verilen bütün bu ideolojik dönüşümler ve ideolojilerin kendi içindeki dönüşümleri tamamen “fabrika ve büro huzuru” içindir.
 

Edebiyatla Ahmaklaştırma Felsefeyle Çökertme (4.Cilt) isimli 184 sayfadan oluşan kitap ; Taylan Kara tarafından yazılmış ve BULUT YAYINLARI yayınevinin 26.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Aslında O Ölmedi Modernliğin Ölüme Yansıyan Yüzü pdf indir başlıklı makalemizde Aslında O Ölmedi Modernliğin Ölüme Yansıyan Yüzü indir, Aslında O Ölmedi Modernliğin Ölüme Yansıyan Yüzü oku ve Aslında O Ölmedi Modernliğin Ölüme Yansıyan Yüzü pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Edebiyatla Ahmaklaştırma Felsefeyle Çökertme (4.Cilt) pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.