Eğitim ve Sağlık Boyutuyla Hac pdf indir

Eğitim ve Sağlık Boyutuyla Hac pdf indir

Kadim bir ibadet olan hac, gerek Allah-kul ilişkisi gerekse insanların birbirleri ile olan ilişkileri açısından müminlerin manevi dünyasında derin izler bırakması, iman kardeşliğini ve dinî kimliği pekiştirmesi açısından en önemli ibadetlerdendir. Bu ibadet, İslâm tarihine ve bu tarihin mekânlarına yapılan bir yolculuk olması yönüyle diğer ibadetlerden ayrılmaktadır. Bu çalışmada, hac ibadeti öncesi ve sırasında herhangi bir aksaklık oluşmaması adına hacı adaylarına verilen eğitimler ve sağlık hizmetleri, bu hizmetlerin organizasyon oluşumları, alanında uzman değerli akademisyenlerin katkılarıyla kaleme alınmıştır.
 

Eğitim ve Sağlık Boyutuyla Hac isimli 346 sayfadan oluşan kitap ; Kolektif tarafından yazılmış ve DİYANET VAKFI YAYINLARI yayınevinin 09.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Esmaü’ş Şifa Allah’ın İsimleri ile Şifa pdf indir başlıklı makalemizde Esmaü’ş Şifa Allah’ın İsimleri ile Şifa indir, Esmaü’ş Şifa Allah’ın İsimleri ile Şifa oku ve Esmaü’ş Şifa Allah’ın İsimleri ile Şifa pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Eğitim ve Sağlık Boyutuyla Hac pdf indir - indir