El-Arabiyye Li-Ağrad Ticariyye ve Sinaiyye (İş ve Ticaret Dünyası İçin Arapça) pdf indir

tarafından
22
El-Arabiyye Li-Ağrad Ticariyye ve Sinaiyye (İş ve Ticaret Dünyası İçin Arapça) pdf indir

Arap dünyasıyla iş ve ticaret ilişkileri olan ve bu ilişkilerini geliştirmek için Arapça öğrenenlerin bu ihtiyaçlarına cevap vermek için hazırlanan bu kitapta genel Arapça eğitimi içerisinde elde edilemeyecek bir dil becerisine; iş ve ticaret Arapçasının öğretimine odaklanılmış. Genel Arapça öğretimi için hazırlanmış ders / kurs kitapların bir eki gibi düşünülen kitapta yer alan metinler hedefe uygun alanlardan seçilmiş olan diyaloglar, okuma parçaları, formlar, resmî evrak örnekleri gibi içeriklerden oluşuyor. Diyalog ve okuma parçalarının seslendirildiği kitapta metinlerde ele alınan konuların pekiştirilmesi amacıyla etkinliklere de yer verilmiş.
 
İş ve ticaret hayatında sık kullanılan kuruluş adları ve kelimelerin listeleri bulunmakta, bunların Türkçe ve İngilizce anlamlarına kare kodla ulaşma imkânı bulunmaktadır.
 
 

El-Arabiyye Li-Ağrad Ticariyye ve Sinaiyye (İş ve Ticaret Dünyası İçin Arapça) isimli 186 sayfadan oluşan kitap ; Abdulkadir Ğaşim (Haşimoğlu) tarafından yazılmış ve AKDEM YAYINLARI yayınevinin 17.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

El-Arabiyye Li-Ağrad Ticariyye ve Sinaiyye (İş ve Ticaret Dünyası İçin Arapça) pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.