Eneke’nin Kalbine Yolculuk pdf indir

tarafından
6
Eneke’nin Kalbine Yolculuk pdf indir

Bilyelerin içinden büyüyen gökkuşağına inanan kahramanımız, yüreğiyle yaşamayı seçen insanlardan. Yeşim Turgut da yüreğiyle yazan bir romancı. Elinizdeki romana ışıltı katan da yazarın aklıyla değil yüreğiyle yazması.
 
“Eneke” dedi Sami, “Efsaneye göre bu bilyelerin adı Eneke.” Ne kadar zaman geçti bilmiyorum, gözlerimi bilyelerden alamıyordum. “Yola devam etmeliyiz.” dedi Sami ve bilyeleri özenle sarıp, cebine koydu.
 
Sami, Arif, Selim, Çınar ve kahramanımız heyecan dolu ve sürprizlere açık bir yola çıkıyorlar. Okur, kendini metne kaptırıp, bir solukta sona ulaşıyor. Yeşim Turgut kahramanlarını öylesine özel bir yolda romanlaştırıyor ki bu işleyiş biçimi elinizdeki kitabı çok özel yapıyor. Bir yazarın konuya yaklaşımı, okuru götürdüğü derinlikte etki kazanır. Edebiyatın zevkine varmak için Yeşim Turgut ile beraber derinlere dalmaya ve soluksuz kalmaya hazır olun.  
 
 

Eneke’nin Kalbine Yolculuk isimli 48 sayfadan oluşan kitap ; Yeşim Turgut tarafından yazılmış ve YENİ İNSAN YAYINEVİ yayınevinin 13.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Senden Daha Kırmızı pdf indir başlıklı makalemizde Senden Daha Kırmızı indir, Senden Daha Kırmızı oku ve Senden Daha Kırmızı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Eneke’nin Kalbine Yolculuk pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.