Enerji Güvenliği ve Doğal Gaz Piyasaları pdf indir

tarafından
22
Enerji Güvenliği ve Doğal Gaz Piyasaları pdf indir

Kuramsal yaklaşımdan gazın ticareti ve fiyatlandırılmasına, küresel ölçekten ülkemiz özeline, jeopolitikten boru hatları siyasetine kadar çok geniş bir yelpazeden doğal gaz piyasalarının gelişimini sürükleyici bir roman kalitesiyle aktaran “Doğal Gaz Piyasaları” kitabı, geçtiğimiz beş yıl içerisinde piyasa dinamiklerinde yaşanan değişiklikler nedeniyle bir güncellemeyi zorunlu kılmıştı. Kaynak kitap olmanın gereği de budur zaten. Kovid sonrası dünya enerji görünümündeki dönüşüm ve yenilenebilir enerji dâhil güncel eğilimlere uzanan perspektiflerin de eklendiği bu güncelleştirilmiş ve genişletilmiş baskıyla kaliteye kalite katılmış oldu.
Dr. Sohbet Karbuz
OME Hidrokarbonlar Direktörü
 
 

Enerji Güvenliği ve Doğal Gaz Piyasaları isimli 224 sayfadan oluşan kitap ; Volkan Özdemir tarafından yazılmış ve PANKUŞ YAYINLARI yayınevinin 24.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Yöneylem Araştırması (6. Basımdam Çeviri) pdf indir başlıklı makalemizde Yöneylem Araştırması (6. Basımdam Çeviri) indir, Yöneylem Araştırması (6. Basımdam Çeviri) oku ve Yöneylem Araştırması (6. Basımdam Çeviri) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Enerji Güvenliği ve Doğal Gaz Piyasaları pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.