Eski Zamanlardan Hikayeler pdf indir

Eski Zamanlardan Hikayeler pdf indir

Çok Tanrılı dönemde Anadolu’da yaşamış medeniyetleri tanıtmak ve gençlerin hayal dünyasında canlandırmak amacıyla akılda kalıcı olmasını sağlamak istedim. Tarihi olayları kurguyla hikâyeleştirdim. Hitit Kralı I. Şuppiluliuma, Firigler, Lidyalılar, İyonyalılar. Amazon Kadınları’nın tarihi gerçekler ışığında kurgusal hikâyelerinin dikkatinizi çekeceğini düşünüyorum. Bir döneme damgasını vurmuş mitolojik hikâyelerin bugün de hala terimlerinin kullanıldığı bu zengin coğrafyayı daha iyi tanıyacaksınız. Anadolu’da birçok yer isimleri bugün de hala kullanılmaktadır. Antalya’da Lara, Aspendos. İzmir’de Efes. Muğla’da Knidos. Geçmiş medeniyetlerimizin zenginliğinin ışığında geleceğimize ışık olacağını düşünüyorum. Anadolu Medeniyetleri serisinde buluşmak dileğiyle.

Sevgilerimle
 

Eski Zamanlardan Hikayeler isimli 88 sayfadan oluşan kitap ; Tülay Bilgin tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 21.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Salkım Söğüt Hayata Dair Hikayeler pdf indir başlıklı makalemizde Salkım Söğüt Hayata Dair Hikayeler indir, Salkım Söğüt Hayata Dair Hikayeler oku ve Salkım Söğüt Hayata Dair Hikayeler pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Eski Zamanlardan Hikayeler pdf indir - indir