Eskiçağ’da Tuvalet Kültürü pdf indir

tarafından
9
Eskiçağ’da Tuvalet Kültürü pdf indir

Okullarda uygarlığın başlangıcı olarak hep yazının icadı öğretilir bizlere. Tabii ki bu kaçınılmaz bir doğrudur, fakat uygarlığın gelişimi düşüncenin kuşaktan kuşağa aktarılmasının yanı sıra onu kaliteli ve sağlıklı yaşamla bütünleştirebilmekten geçer. Günümüzün en büyük refah toplumları bunu başarabilenlerdir. Bununla beraber tuvalet ve temizlik kültürü bugün uygarlaşmanın en büyük göstergelerindendir. Temiz ve konforlu tuvaletler hepimizin her yerde en çok görmek istediği mekânlardır.

Acaba hiç düşündünüz mü? İnsanlar bu doğal ihtiyaçlarını gidermek için ilk kez ne zaman bir mekâna ihtiyaç duymuşlardı. Ve ilk tuvaletler nasıldı? Belki de çok azımız bu soruyu kendine sorma cesaretini gösterip araştırmıştır.
Eskiçağ’da Tuvalet Kültürü gözden geçirilmiş ve genişletilmiş yen baskısıyla tekrardan sizlerle…
 
 

Eskiçağ’da Tuvalet Kültürü isimli 64 sayfadan oluşan kitap ; Onur Gülbay tarafından yazılmış ve SAKİN KİTAP yayınevinin 21.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kültür Tarihimizde Gizli Diller pdf indir başlıklı makalemizde Kültür Tarihimizde Gizli Diller indir, Kültür Tarihimizde Gizli Diller oku ve Kültür Tarihimizde Gizli Diller pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Eskiçağ’da Tuvalet Kültürü pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.