Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nin Cumhuriyetimizin 100. Yılına Armağanı pdf indir

tarafından
21
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nin Cumhuriyetimizin 100. Yılına Armağanı pdf indir

Cumhuriyetin ilanına giden yolun hiç de kolay olmadığı bu satırları okuyan herkes tarafından açıkça bilinmektedir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün üstün öngörüsü, yeteneği ve azmi sonucunda bir asır önce 29 Ekim 1923 tarihinde Cumhuriyetimizin ilanı ile birlikte modern bir devletin temelleri de resmi olarak atılmıştır. Cumhuriyeti ve onun beraberinde getirdiklerini, aslen ülkemizde her şeyi Atatürk’e borçluyuz.  

Cumhuriyetin 100. Yılına Armağan olan bu kitap, 2023 yılı itibariyle yalnızca Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nin gerek kamu hukukunun gerekse özel hukukun farklı alanlarında çalışmalarını yürüten öğretim üyelerinin yazar olarak katkı verdikleri bir çalışma olarak hazırlanmıştır.

Kitabın yazarları, ele aldıkları konuları mümkün olduğu ölçüde tarihsel bir bakış açısı ile değerlendirerek, geleceğe dair bir perspektif ortaya koymaya çalışmışlardır. Yazarların hazırlamış olduğu bölümler, özel hukuktan kamu hukukuna doğru sıralanmıştır.
 

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nin Cumhuriyetimizin 100. Yılına Armağanı isimli 761 sayfadan oluşan kitap ; Dr. Alpay Hekimler tarafından yazılmış ve LEGAL YAYINCILIK yayınevinin 02.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nin Cumhuriyetimizin 100. Yılına Armağanı pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.