Etkin Yönetici: Doğru Olanı Başarmak için Bir Rehber pdf indir

Etkin Yönetici: Doğru Olanı Başarmak için Bir Rehber pdf indir

Etkin Yönetici: Doğru Olanı Başarmak için Bir Rehber, Peter F. Drucker’ın yönetim ve etkinlik konusundaki öncül çalışmalarına dayanıyor. Peter F. Drucker ve Maciariello, yöneticiler ile bilgi işçilerine yine Drucker’ın çalışmalarının ana temasından oluşan etkili bir eylem planı sunuyor. Kitapta kendi çalışmanızı nasıl geliştirebileceğiniz üzerine düşünmeniz ve yapılması gereken eylemler için kışkırtıcı sorular yer alıyor. Ayrıca daha sonra gözden geçirmeniz ve kullanmanız için düşüncelerinizi kaydedeceğiniz alanlar da bulunuyor. Bu rehber, Drucker’ın liderlik felsefesinin beş ana ayağına göre nasıl daha iyi bir lider olacağınız konusunda size yol gösterici olacaktır.
 

Etkin Yönetici: Doğru Olanı Başarmak için Bir Rehber isimli 256 sayfadan oluşan kitap ; Peter F. Drucker tarafından yazılmış ve STABİL KİTAP yayınevinin 18.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Aile İşinden Güçlü Şirkete Dönüşüm Serüveni pdf indir başlıklı makalemizde Aile İşinden Güçlü Şirkete Dönüşüm Serüveni indir, Aile İşinden Güçlü Şirkete Dönüşüm Serüveni oku ve Aile İşinden Güçlü Şirkete Dönüşüm Serüveni pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Etkin Yönetici: Doğru Olanı Başarmak için Bir Rehber pdf indir - indir