Etkinlikli Hikaye Kitapları Aile Dizisi (4 Kitap) pdf indir

tarafından
3
Etkinlikli Hikaye Kitapları  Aile Dizisi (4 Kitap) pdf indir

Dörder kitaplık 4 setten oluşan 16 kitaplık Etkinlikli Hikâye Kitapları’nda birbirinden faydalı pek çok bilgi, etkinliklerle ve hikâyelerle 3-6 yaş grubundaki çocukların beğenisine sunuluyor. Her kitapta bir hikâye ve bu hikâyenin akışına göre yerleştirilen bulmacalar ve çıkartma etkinlikleri yer alıyor. Bu kitaplardaki hikâyeler çocukların hayal gücü gelişimini; etkinlikler ise çocukların bilişsel, sosyal ve fiziksel becerilerinin gelişimini destekliyor.
Etkinlikli Hikâye Kitapları, 4 diziden oluşuyor. Hayvanlar Dizisi, Meslekler Dizisi, Aile Dizisi ve Meyveler Dizisi.
Aile Dizisi’nde yer alan Canım Annem kitabında annenin ailedeki görevleri ve çocukların annelerinin sözlerini dinlemeleri, Canım Babam kitabında babanın ailedeki görevleri ve zaman kavramları, Canım Kardeşlerim kitabında kardeşler arasındaki dayanışma ve geometrik şekiller konusu, Canım Dedem ve Ninem kitabında büyüklere sevgi-saygı, hediyeleşmek konularıyla birlikte duygular anlatılıyor.
 

Etkinlikli Hikaye Kitapları Aile Dizisi (4 Kitap) isimli sayfadan oluşan kitap ; Cüneyt Dal tarafından yazılmış ve AKİDE ŞEKERİ yayınevinin 25.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Etkinlikli Hikaye Kitapları Aile Dizisi (4 Kitap) pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.