Evlilik Öncesi Eğitim, Eğitimde Dilin Önemi ve Transhümanizm pdf indir

tarafından
9
Evlilik Öncesi Eğitim, Eğitimde Dilin Önemi ve Transhümanizm pdf indir

Hz. Âdem ile şeytanın mücadelesi, şeytanın Allah’ın emrine itaat etmemesi ile başladı. Şeytan ilk zaferini Hz. Âdem ile Hz. Havva’yı cennetten dünyaya gelmelerine sebep olarak aldı. O günden bugüne bu mücadele hiç bitmedi. Şeytan yeryüzünde saptırdığı insanları yönlendirerek bu savaşı dünyada da devam ettirdi. Ona uyan insanların hepsi de şeytan gibi kendisini diğer insanlardan üstün görenlerdi.

Bu iman ile küfür savaşı, Uhûd’dan İstanbul’un Fethi’ne, Çanakkale’den Kurtuluş Savaşı’na kadar, bu mücadele hep devam etti. I. Dünya Savaşı’ndan sonra amaçlarına ulaşan şeytan ve orduları, kendi menfaatlerine engel olan ümmetin devletini parçalayarak, bir aslanın postundan kırk tilkiye kürk yaptılar. Çanakkale geçilmemiş lakin beş yıl sonra bütün azılı düşmanlar elini kolunu sallayarak İstanbul’a bütün vatanı ve zihinleri işgal için gelmişlerdi.
Geldikleri gibi gitmediler! Çiğnediler! Her kutsalı kirli çizmeleri ile çiğnediler. Bir devlet düşünün her anlamda; diliyle, diniyle, gelenekleriyle, zihinleriyle işgal edilmiş bir devlet ve milli hafızası sıfırlanmış bir millet. Dünyanın yeniden inşası için uğraşanların bugün çevirdikleri filmleri biz 100 yıl önce bizzat yaşamıştık.

Amaçları o gün de bugün de aynı ve parolaları şu, “Önce zihinleri boşalt, sonra istediğini yükle, istediğin gibi kullan.” Bu sefer teslim olmaya hiç niyetimiz yok. Bu savaş bu sefer çok çetrefilli, bildiğiniz bütün savaşları unutun. Allah’ın ipine peygamberin sünnetine sarılmaktan ve çok çalışmaktan başka çaremiz yok. Uyku ve gaflet bize haram olsun. La gâlibe İllallah, Allah’tan başka galip yoktur.

Mustafa EKER
 

Evlilik Öncesi Eğitim, Eğitimde Dilin Önemi ve Transhümanizm isimli 114 sayfadan oluşan kitap ; Mustafa Eker tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 05.05.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Evlilik Öncesi Eğitim, Eğitimde Dilin Önemi ve Transhümanizm pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.