Farklı Bir Şey pdf indir

tarafından
14
Farklı Bir Şey pdf indir

Merhaba çocuklar
Bu kitap benim dostum Ares’i anlatıyor. O herkese göre çok farklı bir köpek, belki ürkütücü ama hiç öyle değil merak etmeyin. Çok arkadaş canlısı, çok sevgi dolu bir dost. Evet benim için de farklı ama dış görünüşünden dolayı değil. Benim olduğu için farklı ve özel. Onunla tanışmak istediğinize eminim. Belki bir gün ben onunla gezerken karşılaşırız sizinle de kim bilir? İşte o zaman onun ne kadar sevgi dolu bir kalbi olduğunu görme fırsatını bulmuş olursunuz. Ama ondan önce bu kitapta farklı şeylerin korkutucu olmadığını göreceksiniz.
Farklı olanları da sevmek dileğiyle…
 

Farklı Bir Şey isimli 28 sayfadan oluşan kitap ; Aleyna İnce tarafından yazılmış ve ARTHINGS YAYINEVİ yayınevinin 09.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Ukudü’l-Le’al (İnceleme-Metin-Dizin) Arapça-Türkçe Atasözleri Sözlüğü pdf indir başlıklı makalemizde Ukudü’l-Le’al (İnceleme-Metin-Dizin) Arapça-Türkçe Atasözleri Sözlüğü indir, Ukudü’l-Le’al (İnceleme-Metin-Dizin) Arapça-Türkçe Atasözleri Sözlüğü oku ve Ukudü’l-Le’al (İnceleme-Metin-Dizin) Arapça-Türkçe Atasözleri Sözlüğü pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Farklı Bir Şey pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.