Feride pdf indir

tarafından
3
Feride pdf indir

Çabukk girmedik birbirimizen hayatına aslında. Çok emek verdik. Çok uğraştık, çok şeyden ödün verdik. Mesela biz her gün yan yayna gelemezdik. Her zaman el ele tutuşamazdık. Hatta biz kokumuzu bir kere çekerdik içimize sonra onunla yetinirdik. Geceleri uzun uzun konuşamazdık mesela. Dinlenmelerin çoktu çünkü. Senin bende dinlenmediğini daha yeni anlıyorum. Sen istediğinde istediğin kadar olurdum. Anladım ki ilişkide bir taraf hep ada fazla severmiş. O tarafın senin olmanı çok istemiştim. Fakat o da istediğim gibi olmadı. Çünkü ben seni hiç bir şeye değişmeyecek kadar çok seviyorudum.
Aslinda genele bakarsak ber çok yanlış anlamışım, biz hiçbir zaman biz olamamışız ki zor başlayan bu ilişki kolay bitti. Tek bir kelime ili o kadar beklemeler, sarılmalar, öpmeler, tek kelimeye sığıd ve bitti.
Ben seninle değişmiştim. AYnaya baktığımdaki beni seninleyken daha çok sevmiştim. Elim elindeyken daha güzel olmuştum ben. Kül kedisinin kırgıhnlığı var üstümde. Eve gidene kadar yaşadığı mutsuzluk var, hayal kırıklığı var…
 

Feride isimli 152 sayfadan oluşan kitap ; Şeyda Yüksel tarafından yazılmış ve YAZŞADER YAYINCILIK yayınevinin 22.03.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Feride pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.