Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu Kısa Şerhi pdf indir

Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu Kısa Şerhi pdf indir

Bu çalışma fikir ve sanat eserleri hukuku alanındaki akademik çalışmalar ile bu alanda yapılan bilirkişilik ve avukatlık birikiminin bütünsel bir yansıması olarak görülebilir. Bu bağlamda fikir ve sanat eserleri hukukuna teori ve uygulama çerçevesinden bakılıp anlaşılır ve kısa yorumlar yapılmaya gayret gösterilmiştir. Kanun maddelerinin altında ilişkili uluslararası sözleşmeler ile kanun ve yönetmelikler de belirtilerek madde ile diğer mevzuat arasında bağlantının kurulması amaçlanmıştır
 

Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu Kısa Şerhi isimli 458 sayfadan oluşan kitap ; Av. Engin Erdil tarafından yazılmış ve ON İKİ LEVHA YAYINCILIK yayınevinin 19.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Karşılıklı Borç Yükleyen Sözleşmelerde İfa Güçsüzlüğü ve Hukuki Sonuçları (TBK md.98) pdf indir başlıklı makalemizde Karşılıklı Borç Yükleyen Sözleşmelerde İfa Güçsüzlüğü ve Hukuki Sonuçları (TBK md.98) indir, Karşılıklı Borç Yükleyen Sözleşmelerde İfa Güçsüzlüğü ve Hukuki Sonuçları (TBK md.98) oku ve Karşılıklı Borç Yükleyen Sözleşmelerde İfa Güçsüzlüğü ve Hukuki Sonuçları (TBK md.98) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu Kısa Şerhi pdf indir - indir