Fırtına Mevsimi (Bir Witcher Romanı) pdf indir

tarafından
6
Fırtına Mevsimi (Bir Witcher Romanı) pdf indir

Fırtına mevsimi kapıda…
 
Ciri’nin koruyucusu olmadan önce Rivyalı Geralt efsanevi bir kılıç ustasıdır. Görevi sıradan insanları büyüyle yaratılmış canavarlardan korumak ve doğaüstü varlıkları öldürmek olan bir witcher ve mutanttır o. Bunun için büyülü işaretler, iksirler ve her witcher’ın gururla taşıdığı çelik ve gümüş kılıçlarını kullanır. Ancak kılıçlarını kaybetmesi onu karanlık bir bilinmezlikle karşı karşıya bırakacaktır. 
 
Andrzej Sapkowski, Geralt’ın yeniden dövüştüğü, yollara düştüğü ve kalbini açtığı bu bağımsız macerayla büyüleyici The Witcher dünyasına geri dönüyor. Dandelion her zamanki gibi şarkılar söyleyerek beladan belaya koşuyor, büyücüler entrikalar çevirmeye devam ediyor ve dünyanın üstünde kara bulutlar toplanmaya başlıyor.
 
 
“Bu kitabı gerçekten, gerçekten çok beğendim… Sapkowski’nin dünyasındaki hiçbir karakter siyah-beyaz değil. Geralt ve canavarlar dâhil herkes grinin bir tonu.” 
––The Deckled Edge 
 

Fırtına Mevsimi (Bir Witcher Romanı) isimli 464 sayfadan oluşan kitap ; Andrzej Sapkowski tarafından yazılmış ve PEGASUS YAYINLARI yayınevinin 09.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Fırtına Mevsimi (Bir Witcher Romanı) pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.