Futbol Bir Akıl Oyunu Oyununuzu Geliştirmek İçin Pratik Futbol Psikolojisi Teknikleri pdf indir

Futbol Bir Akıl Oyunu  Oyununuzu Geliştirmek İçin Pratik Futbol Psikolojisi Teknikleri  pdf indir

Dan Abrahams, yakından tanıdığım ve çalışmalarını benimsediğim bir spor psikoloğudur. Dan, bu kitabında psikolojinin futboldaki öneminin altını çizerken, sporcuların zihinsel dayanıklılığının nasıl gelişeceği konusunda bizlere yeni ve test edilmiş bilgiler aktarmaktadır. Türkiye’de emekleme aşamasında olan spor psikolojisi adına bu çalışma, futbolun tüm paydaşları için değerli bir kaynaktır. Okunması ve kaslara geçirilmesi temennisiyle bu kitabın bizlere kazandırılmasında emeği geçen herkese ülkemizdeki spor psikolojisi uygulamacıları adına minnettarım.
Prof. Dr. Turgay BİÇER

Egzersiz ve Spor Psikolojisi Derneği Kurucu Başkanı
Mesajını, Futbol gibi uzun süreli oyunlarda mental dayanıklılığı geliştirmenin, oyuncunun potansiyeline ulaşma ve sergilemedeki önemi üzerine vurgu yaparak sunan bu kitabı, futbol ve spor psikolojisi alanı uygulayıcıları keyifle okuyacaktır. 
Doç. Dr. Ayşe TÜRKSOY
Spor Psikoloğu

Dan Abrahams’ın “Futbol: Bir Akıl Oyunu” isimli bu eseri özellikle ülkemizde futbol, bilim ve zihinsel antrenmanlar konusundaki mitlerin ne denli tehlikeli olduğunu ortaya koyan güzel bir çalışma. Beşeri ülkemize ve dilimize kazandıran ellere teşekkürler. Günümüzde sporun her dalı bilimle iç içe geçmiş durumda. Özellikle de futbol başlı başına bir fenomen. Bu nedenle de daha fazla bilimsel çalışmaya ihtiyaç duyuyor. Bu eserin, mitlerden arınma sürecine ve bilimin gereklerini antrenörlere anlatmaya yardımcı olacağını umuyorum.
Dr. Ziya KORUÇ
Spor Psikoloğu
 

Futbol Bir Akıl Oyunu
Oyununuzu Geliştirmek İçin Pratik Futbol Psikolojisi Teknikleri isimli 180 sayfadan oluşan kitap ; Dan Abrahams tarafından yazılmış ve NOBEL YAŞAM yayınevinin 23.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Sporda Duygusal Zeka, Kişilik ve Fizyolojik Stres Yanıtları pdf indir başlıklı makalemizde Kişilik ve Fizyolojik Stres Yanıtları indir, Kişilik ve Fizyolojik Stres Yanıtları oku ve Kişilik ve Fizyolojik Stres Yanıtları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Futbol Bir Akıl Oyunu Oyununuzu Geliştirmek İçin Pratik Futbol Psikolojisi Teknikleri pdf indir - indir