Gahiji pdf indir

tarafından
14
Gahiji pdf indir

Akıl hocam dediği amcası Tarık Ani’nin izinden giderek başarılı bir antropolog olan Türkan Ani’nin hayatı, amcasının ölümünden sonra müthiş bir değişime uğrar. Cenazeye katılmak için Makedonya’ya giden Türkan, amcasının bahçesinde demir bir çubuk ve kendisine yazılan gizemli bir not bulur. Bu demir parçası, çok iyi tanıdığı amcasının hayatının nasıl özeti olabilirdi ki? Bir de kitap bırakır yeğenine Tarık Ani. Bu kitap, Kadim Mısırlıların yazmış olduğu ve içerisinde tılsımlı duaların yer aldığı Ölüler Kitabı’dır.
Affedilmek istediği için bu kitabı Türkan’a bırakan amcası nasıl bir kötülük yapmıştı da ruhunun acı çekeceğine inanıyordu? Amcasının odasında bulduğu kemik parçalarındaki izleri de incelemesiyle Türkan’ın içini merak, heyecan, korku kaplar ve amcasının mezarının açılması gerektiğine karar vererek dönüşü olmayan bir yola girer.
Öğrendikleri ve yaptıkları neticesinde Türkan’ın hayatında hiçbir şey artık eskisi gibi olmayacaktır.
 

Gahiji isimli 192 sayfadan oluşan kitap ; Ayşegül Caz tarafından yazılmış ve ELPİS YAYINLARI yayınevinin 16.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Her Ömür Kendi Gençliğinden Vurulur pdf indir başlıklı makalemizde Her Ömür Kendi Gençliğinden Vurulur indir, Her Ömür Kendi Gençliğinden Vurulur oku ve Her Ömür Kendi Gençliğinden Vurulur pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Gahiji pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.