Gailesizler pdf indir

tarafından
4
Gailesizler pdf indir

Belki öylesine bir geçiyordunuz ve nedense bu kitap birdenbire gözünüze çarptı. Hatta farkında olmadan içinizden kendi kendinize konuşmaya başlamış ve derin bir düşünceye kapılıp gitmiştiniz… Sonra birden durdunuz ve bu kitabı nedensizce ellinize aldınız… “Gaile ne demekti ya? Bir dakika sanki hemen hatırlayacağım. Evet, evet sanki dilimin ucunda… Neydi ya bu kelimenin anlamı?” gibi cümleler kurduğunuzu duyar gibiyim. Sizi daha fazla sıkmadan; “gaile” sözcüğünün dilimize Arapçadan geçtiğini ve anlamının da sıkıntı, dert, keder ve üzüntü olduğunu hatırlatmak isterim. Aslında çoğumuzun sıklıkla mücadele ettiği bir kavramdır bu gaile! Ama nedense adı hiçbirimizin aklına bir türlü
gelmez…” “Peki, ben bu kitabı neden okumalıyım? Bana ne gaile sözcüğünden de onun kellime anlamından da?” diye pek âlâ düşünebilirsiniz. Kitabı aldığınız yere bırakmadan önce küçücük bir şansım olduğunun farkında olarak bu haklı sorularınıza hemen bir cevap vermek istiyorum.
Bu kitabı okumak; belki hayatınızı baştan aşağı değiştiremeyecek olsa da yaşantınıza artık bambaşka bir gözlükten ve gerçekten anlamlı bir pencereden bakmanızı sağlayacağını iddia ediyoruz! Biz kim miyiz? Gailesizler işte… Hayatı olduğu gibi yaşayan sır sahipleri ve diğer bir deyişle kaderin işaretlerini takip edenleriz.
Merak etmeyin bu kitabın sonunda bu sırra siz de vakıf olabileceksiniz. Şu anda tam manasıyla farkına varamasanız bile gailesiz olma yolunda oldukça büyük ve önemli bir adım atmış bulunuyorsunuz.
 
“Aramıza hoş geldiniz ve bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Lütfen işaretleri ısrarla takip ediniz!”
 

Gailesizler isimli 194 sayfadan oluşan kitap ; Abdurrahman Yücesoy tarafından yazılmış ve ARMONİ YAYINCILIK yayınevinin 04.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Gailesizler pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.