Gantz 10 pdf indir

tarafından
19
Gantz 10 pdf indir

Gantz’ta işler çığrından çıkmaya başlıyor! Kato sonsuza dek ortadan kaybolmuş olabilir mi? Kei’nin âşık olduğu bu kız da kim? Gantz’ın sırrını bilen başkaları da var mı? Peki ya kendine denk bir rakip bulmaya çalışarak etrafta dolanıp duran bu çam yarması da kim?
Hikâye akışı ve ana kahramanlarıyla alakalı beklenmedik değişikliklerle, bildiğimiz hiçbir mangaya benzemeyen Gantz şaşırtmaya devam ediyor. Tuhaf ve dirençli uzaylılarla dolu Gantz evrenindeki karakterlerin kalıcı olduklarını söylemek pek de mümkün değil. Şu ana kadar karşımıza çıkan en uzun ömürlü karakter olan Kei zor bir soruyla karşı karşıya kalmak üzere: Acaba Gantz’la anlaşmasını yerine getirmeyi başarırsa, yavaş yavaş kanıksamaya başladığı süper güçlerinden vazgeçebilecek mi?
Büyük bir keyifle okuyup devamını heyecanla beklediğiniz yetişkin mangası Gantz, hiç düşmeyen temposuyla devam ediyor.
 

Gantz 10 isimli 228 sayfadan oluşan kitap ; Hiroya Oku tarafından yazılmış ve KURUKAFA yayınevinin 20.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Çanakkale Edebiyat Atlası pdf indir başlıklı makalemizde Çanakkale Edebiyat Atlası indir, Çanakkale Edebiyat Atlası oku ve Çanakkale Edebiyat Atlası pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Gantz 10 pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.