Gazzali / İrfan Pınarından Öyküler 2 pdf indir

tarafından
32
Gazzali / İrfan Pınarından Öyküler 2 pdf indir

Gerçeğin, anlamaktan çok hissedilebileceğine inanan Gazzâli şöyle diyordu:
“Bir durumu veya insanı sadece Allah değiştirebilir. Bize düşen, bunun önündeki engelleri ortadan kaldırmaktır. Allah’a ulaşan yolun üzerindeki manileri gidermek… İşte ilmin işlevi buydu, bu olmalıydı. Faydasız ilimden Allah’a sığınmayı öğrenmiştim. Allah’tan önce nefsimin ıslahını diledim. Diledim ki, başkalarına da yararım olabilsin.”
 
***
 
Sadık Yalsızuçanlar’ın birbirinden kıymetli öyküleri, “İrfan Pınarından Öyküler” çatısı altında sizler için derlenip hazırlandı. Hak ve hakikat yolculuğunun ana arterlerinden hareketle, dervişâne his zincirlerinin birbirini tamamladığı; gönül, vicdan, iman ve Hakk rızası uğruna adanmış hayatlar hepimize bu hayat yolculuğunda, hayat ötesine dair âdeta birer yol haritası ve bu yola dizilmiş hakikat kandillerini sunuyor. Her bir öykü, gönül hanemizdeki iman kalesini bir kat daha muhkem kılıyor.
 

Gazzali / İrfan Pınarından Öyküler 2 isimli 160 sayfadan oluşan kitap ; Sadık Yalsızuçanlar tarafından yazılmış ve MEVSİMLER KİTAP yayınevinin 20.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Malcolm X : Size Kendinizden Nefret Etmeyi Kim Öğretti ? pdf indir başlıklı makalemizde Malcolm X : Size Kendinizden Nefret Etmeyi Kim Öğretti ? indir, Malcolm X : Size Kendinizden Nefret Etmeyi Kim Öğretti ? oku ve Malcolm X : Size Kendinizden Nefret Etmeyi Kim Öğretti ? pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Gazzali / İrfan Pınarından Öyküler 2 pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.