Gece Gündüz Serisi: Karanlığın Şafağı pdf indir

tarafından
4
Gece Gündüz Serisi: Karanlığın Şafağı  pdf indir

Kısa süren barış dönemi sona ermiş ve diyarda yeniden savaş başlamıştı. Eski düşmanlıklar kendini göstermiş, artık bittiği düşünülen nefret; yeniden alevlenmişti. Gece elfleri bir zamanlar yarım bıraktıkları işi tamamlamak üzere daha önce sahip olduklarından çok daha yüksek bir kararlılıkla, insanlara boyun eğdirmeye çabalarken; diyarda savaşın erişemeyeceği yer kalmamıştı. Kimin dost kimin düşman olduğunun sınanacağı zaman gelip çatmıştı. Bağımsızlıklarını gece elflerine devretmiş olanlar, sadık kalabilecekler miydi? Yoksa efendilerine başkaldırmanın zamanının geldiğinin farkına mı varacaklardı?

İnsanlık iki büyük düşmanıyla savaşmak zorundaydı; hem gece elfleri hem de derinlerine kadar işlemiş olan güç tutkusu ile… Bu düşmanlardan hangisinin daha tehlikeli olduğu, yakında bir kez daha sınanacaktı. Bir zamanlar başarıldığı gibi özgürlük uğruna insanlığın bir araya gelebilmesi hiç olmadığı kadar imkansız gözükürken, birkaç kararlı insanın hem düşmanlarıyla hem de kendileriyle savaşma konusunda sarsılmaz iradelerini ortaya koyma zamanı gelmişti. Bu savaş ya yok oluşun habercisi ya da insanlığın özgür olduğunu ve sonsuza kadar özgür olacağını kanıtlayan savaş olacaktı.
 

Gece Gündüz Serisi: Karanlığın Şafağı isimli 356 sayfadan oluşan kitap ; Sezgin Savaş tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 15.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Gece Gündüz Serisi: Karanlığın Şafağı pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.