Gece İnerken pdf indir

tarafından
6
Gece İnerken pdf indir

Çağdaş dünya edebiyatının önemli eserleri arasında yer alan Saatler romanının yazarı Michael Cunnigham’dan sanat, aşk, evlilik ve ölümlülük üzerine bir roman Gece İnerken.
Genç yaşta ölen göz kamaştırıcı bir ağabeyin gölgesinde büyümüş, 40’lı yaşlarının ortalarında, New York Soho’da kendi halinde bir sanat galerisi sahibidir Peter Harris. Temsil ettiği sanatçılar iyi olsa da birer deha değillerdir. Bir dergide editörlük yapan Rebecca Harris ile sorunsuz görünen bir evlilikleri vardır. Öyle veya böyle her şey yolunda ilerlerken, bir gün karısının beceriksiz, uyuşturucu bağımlısı, sevimli, küçük kardeşi Mizzy çıkagelir. Gizliden gizliye esaslı bir maceraya, onu “mantıklılar diyarından” çıkaracak ve “tehlikeli bir ilhama” yönlendirecek cesarete ihtiyaç duyan Peter’in ilacı Mizzy olacaktır. Birdenbire sanatçılarını, onların yapıtlarını, kendi kariyerini ve hayatını, özetle o güne kadar ilmek ilmek ördüğü tüm dünyasını sorgulamaya başlayacaktır…
Cunningham’dan yine bolca edebiyat referansıyla ilerleyen, o kusursuz sandığımız hayatlarımızı sorgulamaya iten bir roman Gece İnerken. Mutlu sonların olmadığı ama bağışlamanın gücünü ortaya koyan bir roman…
 

Gece İnerken isimli 280 sayfadan oluşan kitap ; Michael Cunningham tarafından yazılmış ve KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ yayınevinin 23.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Atatürk'ün Serüveni "Yüzyılın Türk'ü" pdf indir başlıklı makalemizde Atatürk'ün Serüveni "Yüzyılın Türk'ü" indir, Atatürk'ün Serüveni "Yüzyılın Türk'ü" oku ve Atatürk'ün Serüveni "Yüzyılın Türk'ü" pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Gece İnerken pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.