Gece Siyahı 1 Aşka Tutsak pdf indir

tarafından
3
Gece Siyahı 1  Aşka Tutsak  pdf indir

Tek istediği intikam olan bir adam. Her şeyden habersiz, tozpembe hayaller kuran bir kadın. Adam için her şey planlanmıştı. Yanlışa yer yoktu. Masumiyet, genç kızın gözlerindeydi. Söz verdi kendine. Ne olursa olsun, asla sevmeyecekti. Ama mantık kalbe işler miydi? Adam buzdan kalbinin, kızın gözlerinde eriyeceğini bilemezdi. Kadın, şartsız ve koşulsuz bir aşka düşeceğini tahmin dahi edemezdi. Kader onları bir araya getirmekte kararlıydı.. Dylan Black, adı gibi siyah ve tehlikeli bakışlara sahip bir İngiliz. İçini saran intikam hırsıyla beş yıldır bugünü bekleyen bir adam… Tutku YILDIRIM, babasının sevgisizliğiyle büyümüş bir kız. Kendisine güvenli diyebileceği bir hayat kurmuştu. Her şey istediğini sanan bir kadın…
İntikam ve hırsın geri dönülmez yaralar açtığı masum bir kıza, buzdan bir kalbin an be an eriyişine ve tehlikeli bir adamın, aşka nasıl köle olduğuna seyirci olacaksınız.
 

Gece Siyahı 1 Aşka Tutsak isimli 240 sayfadan oluşan kitap ; Dilan İlhan tarafından yazılmış ve MEMPHIS YAYINLARI yayınevinin 23.03.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Gece Siyahı 1 Aşka Tutsak pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.