Geçmişin Gölgesinde (Cilt I) pdf indir

tarafından
4
Geçmişin Gölgesinde (Cilt I) pdf indir

Zengin bir ailenin tek çocuğu olan Ash Rage en büyük hayalini gerçekleştirir ve polis akademisinden birincilikle mezun olup çocukluk arkadaşı ve kendisi gibi bir polis olan Dean Mirrock ile birlikte Altruis’in suç dolu sokaklarında görevine başlar. Hayatı kusursuz devam eden Ash ailesinin beklenmedik ölümü ile yıkılır. İçinde biriken tükenmez bir öfke ve suçlulara uyguladığı aşırı şiddet yüzünden dostları tarafından psikoloğa gitmesi yönünde tavsiye alır. Ash ise farkında olmadan ilk görüşte hayatının aşkı olacak olan psikolog Seal Moon’a gider.

Üç yıl süren kusursuz bir ilişkinin ardından Ash evlenme teklif edeceği gece Seal öldürülür ve Ash faili meçhul olarak kapanan soruşturma yüzünden polisliği bırakır. Bırakmasından yıllar sonra ise mafyaya karşı başlatılan soruşturmanın etkisi bir domino etkisi yaratarak geçmişin gölgesindeki olayları gün ışığına çıkartarak Ash’in hayatını hiç düşünmediği bir biçimde değiştirecektir.
 

Geçmişin Gölgesinde (Cilt I) isimli 580 sayfadan oluşan kitap ; Atakan Çakır tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 18.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Sesler Kokular Renkler pdf indir başlıklı makalemizde Sesler Kokular Renkler indir, Sesler Kokular Renkler oku ve Sesler Kokular Renkler pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Geçmişin Gölgesinde (Cilt I) pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.