Geçti Mi Geçen Günler pdf indir

tarafından
8
Geçti Mi Geçen Günler pdf indir

Yazar, kitabında, bir öğretmenin mesleki gelişimini kronolojik açıdan çok çarpıcı bir şekilde dile getirmiştir. Erol karakterinin, gerçek hayattan yazın hayatına uyarlanmasının arka yüzünü narince fark edecek; terörle, yoklukla sınanan bir Doğu kültürüne çok farklı pencereden bakacaksınız. Erol ile hüzünlenecek, sevinecek; belki de öfkeleneceksiniz lakin elinizde tuttuğunuz kitabı bir solukta okuyacaksınız.
Bursa’da başlayan, Erzurum’da kendini bulan, Suudi Arabistan’da dünyaya bakışını güncelleyen, güçlü bir eğitimci Erol’un Hikâyesine tanık olacaksınız.
Geçti mi geçen günler, gerçek bir yaşam hikâyesinden uyarlanmıştır.
 

Geçti Mi Geçen Günler isimli 316 sayfadan oluşan kitap ; Erol Yiğit tarafından yazılmış ve AYYILDIZ KİTAP yayınevinin 20.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Gayatri C. Spivak ile Söyleşiler Yapısöküm Postkolonyalizm Madunluk pdf indir başlıklı makalemizde Gayatri C. Spivak ile Söyleşiler Yapısöküm Postkolonyalizm Madunluk indir, Gayatri C. Spivak ile Söyleşiler Yapısöküm Postkolonyalizm Madunluk oku ve Gayatri C. Spivak ile Söyleşiler Yapısöküm Postkolonyalizm Madunluk pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Geçti Mi Geçen Günler pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.