Gelişen Ekonomilerde Sermaye Yapısı pdf indir

tarafından
8
Gelişen Ekonomilerde Sermaye Yapısı  pdf indir

Elinizdeki eserde öncelikle sermaye yapısı teorileri derinlemesine incelenmiştir. “Covid-19” dönemi çalışmalarının da ilave edildiği ikinci baskıda Küresel Finansal Krizi ve Covid-19 gibi dışsal şokların dünya ticareti, gelişmekte olan ülkeler ve bu ülkelerdeki şirketlerin sermaye yapısı üzerindeki etkileri derlenmiştir. Gelişmekte olan 69 ülkedeki şirket verileriyle yapılan ekonometrik analizler neticesinde elde edilen bulgulara göre sermaye yapısının Küresel Finansal Kriz ve Covid-19 ile nasıl değiştiği tetkik edilmiştir. Eser, bu yönleriyle işletme sahipleri, yöneticiler, politika yapıcılar, uygulayıcılar ve araştırmacılar için güncel bir kaynak niteliği taşımaktadır.
 

Gelişen Ekonomilerde Sermaye Yapısı isimli 92 sayfadan oluşan kitap ; Dr. Hasan Tekin tarafından yazılmış ve EFE AKADEMİ YAYINLARI yayınevinin 20.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan İş ve Yaşam Dengesi pdf indir başlıklı makalemizde İş ve Yaşam Dengesi indir, İş ve Yaşam Dengesi oku ve İş ve Yaşam Dengesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelişen Ekonomilerde Sermaye Yapısı pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.