Gençler İçin Hızlı Okuma Teknikleri pdf indir

tarafından
98
Gençler İçin Hızlı Okuma Teknikleri pdf indir

“Bilgi Çağı” olarak nitelendirilen günümüzde, daha çok bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmak, onu doğru anlamak, yorumlamak ve etkin kullanmak son derece önem kazanmaya başladı. Özellikle öğrencilerin ders çalışırken okuduklarını anlamaları ve daha çok kitabı daha kısa zamanda okuyarak zamanı en iyi şekilde kullanıp sınavlara hazırlanmaları; başarı seviyesini artan oranlarda etkilemektedir. Bu kitap; anlayarak okuma hızınızı 2-3 kat geliştirmek amacıyla:
• Çeşitli görsellerle
• Uygulamalı egzersizlerle
• Kişisel gelişim öyküleriyle
desteklenmiştir.
Kitabı bitirdikten sonra ulaştığınız başarıya siz bile inanamayacaksınız.
 
 

Gençler İçin Hızlı Okuma Teknikleri isimli 216 sayfadan oluşan kitap ; Ahmet Akay Azak tarafından yazılmış ve GÜLHANE YAYINLARI yayınevinin 16.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan John Dewey ve İsmail Hakkı Tonguç’ta İnsan Doğası ve Eğitim İlişkisi pdf indir başlıklı makalemizde John Dewey ve İsmail Hakkı Tonguç’ta İnsan Doğası ve Eğitim İlişkisi indir, John Dewey ve İsmail Hakkı Tonguç’ta İnsan Doğası ve Eğitim İlişkisi oku ve John Dewey ve İsmail Hakkı Tonguç’ta İnsan Doğası ve Eğitim İlişkisi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Gençler İçin Hızlı Okuma Teknikleri pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.