Gerçekler ve Aşk Yıldızı pdf indir

tarafından
5
Gerçekler ve Aşk Yıldızı pdf indir

Bazen insan gönlünden geçenleri doğrudan anlatmak yerine duygularını farklı biçimlerde ifade etmek ister. Bunu da çeşitli sanat dalları üzerinden yapar. Elinizdeki bu eserde söylemek isteyip de bir türlü haykıramadığımız duygularımızı şiir yoluyla açığa vurmaya çalıştık.

Kitabın ilk bölümü olan “Gerçekler” kısmında toplum içerisinde gözlemlediğimiz bazı sorunlara ve sistemdeki bazı aksaklıklara değinerek kimi zaman hiciv sanatına başvurduk kimi zaman ise mizahi bir üslupla kalem oynattık. Ek olarak bu bölümde, farklı konularda yazmış olduğumuz muhtelif şiirlerimize de yer verdik.

Eserin ikinci bölümü olan “Aşk Yıldızı” kısmında ise on yılı aşkın bir süredir yüreğimizde gizlediğimiz büyük bir sırrı aşikâr kıldık.
 

Gerçekler ve Aşk Yıldızı isimli 56 sayfadan oluşan kitap ; Göksu Göner tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 10.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Rüzgara Yetişmek pdf indir başlıklı makalemizde Rüzgara Yetişmek indir, Rüzgara Yetişmek oku ve Rüzgara Yetişmek pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Gerçekler ve Aşk Yıldızı pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.