Geri Dönüşü Olmayan Hasar Kızlarımızı Yoldan Çıkaran Transgender İlleti pdf indir

tarafından
5
Geri Dönüşü Olmayan Hasar  Kızlarımızı Yoldan Çıkaran Transgender İlleti pdf indir

Dünyanın dört bir köşesinde yaşayan henüz 10’lu yaşlardaki kız çocukları, ciddi bir krizle karşı karşıya. Henüz üniversiteye adım atmamış, hatta 14’üne yeni basmış, yani en kırılgan dönemini yaşayan kız çocuklarımız bir yalana kurban gidiyor. “Yanlış bedende dünyaya geldikleri” ve “erişkin bir kadın olma yolundaki ‘hoşlarına gitmeyen’ fiziksel değişimlerden, cinsiyet değiştirerek kaçabilecekleri” yalanı…

Ne yazık ki testosteron tedavisi ve cinsiyet ameliyatları, bu genç “trans” kimlikleri geri dönüşü olmayan bir hasara sürüklüyor.

Genç kızlarımızı kendi değerlerini sorgulamaya ve hayatlarını mahvetmeye vardıran bu yalanları dünya kamuoyunun dikkatine sunan tek kişi, ABD’li gazeteci-yazar Abigail Shrier oldu. Shrier’ın empatiyle yola çıkan bu tarafsız araştırması, saldırıya varan olumsuz eleştirilere rağmen, anne babalardan ve trans kimliği benimsemiş kız çocuklarından sayısız övgü ve destek görüyor. Medyada “Yılın En İyi Kitabı” olarak nitelendirilen eser, 7 farklı dilde dünyanın dört bir yanındaki okuyucuları “uyandırmaya” devam ediyor.
 
 

Geri Dönüşü Olmayan Hasar Kızlarımızı Yoldan Çıkaran Transgender İlleti isimli 304 sayfadan oluşan kitap ; Abigail Shrier tarafından yazılmış ve KAKNÜS YAYINLARI yayınevinin 07.09.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Geri Dönüşü Olmayan Hasar Kızlarımızı Yoldan Çıkaran Transgender İlleti pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.