Girişimcilik ve İnovasyon Yönetimi pdf indir

Girişimcilik ve İnovasyon Yönetimi pdf indir

Girişimcilik ve inovasyonun gelişmesinde en temel faktörün eğitim olduğu şüphesizdir. Ülkemizde hem ortaöğretim hem de yükseköğrenimde girişimcilik eğitimine verilen önem giderek artmaktadır. Hatta bazı üniversiteler, tüm bölümlerinde girişimcilik dersi vermeyi planlamaktadır. Bazı üniversitelerimizde girişimcilik yüksek lisansı programları açılmaktadır. Dolayısıyla girişimcilik eğitimi için gerekli materyallerin artırılması gerekmektedir. 
Girişimcilik ve İnovasyon Yönetimi isimli bu kitapta, bir girişimcinin bilmesi gereken girişimcilik kavramı, girişimcilik kültürü, girişimcilikte etik, iş modellemesi ve inovasyon yönetimi gibi temel konular ayrıntılı olarak anlatılmaktadır. Ayrıca kitapta, girişimcilik çeşitleri ve bir girişimcinin mutlaka bilmesi gereken yönetim, pazarlama ve finans konuları gerektiği şekliyle ele alınmaktadır. 
Girişimcilik ve İnovasyon Yönetimi kitabı, yeni iş kuracak kişilere, işini geliştirmek için inovatif bakış açısına ihtiyaç duyan iş adamlarına ve hayatın her safhasında inovatif düşünmek isteyen kişilere büyük fayda sağlayacaktır.
 

Girişimcilik ve İnovasyon Yönetimi isimli 484 sayfadan oluşan kitap ; Kahraman Çatı tarafından yazılmış ve NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK yayınevinin 20.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Etkin Yönetici: Doğru Olanı Başarmak için Bir Rehber pdf indir başlıklı makalemizde Etkin Yönetici: Doğru Olanı Başarmak için Bir Rehber indir, Etkin Yönetici: Doğru Olanı Başarmak için Bir Rehber oku ve Etkin Yönetici: Doğru Olanı Başarmak için Bir Rehber pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Girişimcilik ve İnovasyon Yönetimi pdf indir - indir