Gittiğim Her Yerde Çiçek Açacağım pdf indir

tarafından
5
Gittiğim Her Yerde Çiçek Açacağım pdf indir

“Güzel günler gelecek…”
 
“Yaşamak, bir yolda yürümeye benzer… Bir rota çizersin ve yolun her türlü kolaylıkları ve zorluklarına boyun eğersin. Engebeli süreçlerde yorulur, bazen de normal bir şekilde dümdüz bir süreçte seyredersin. İnsan, hayat yolunu yeknesak bir çizgide yürüyemez. Yürüyüş kadar düşüş de var. Düşüşün olduğu yerde kalkış da. Düştüğün yerden değişmiş ve dönüşmüş olarak kalkmak zorundasın. Her acı, her düşüş, her halledemeyiş, her yoruluş birer öğretmendir görmesini bilene.”
 
Ali Bayam, yeni kitabında okurlarına, “Bu hayat benim” diyebilmenin önemini ve bu kabullenişten sonra yaşanması mümkün güzellikleri anlatıyor. Hayatın akışı içerisinde mutluluk kadar göz yaşının da var olduğunun altını çizerken, her durumda umudu çekip çıkarabilmenin insanın kendi gücüyle mümkün olduğundan bahsediyor.
 
Yazar, Gittiğim Her Yerde Çiçek Açacağım isimli ikinci kitabıyla, düştüğü yerden kalkabilmenin güzelliğine inanan herkese, “Güzel günler gelecek” diyerek kelimeleriyle sarılıyor.
 

Gittiğim Her Yerde Çiçek Açacağım isimli 112 sayfadan oluşan kitap ; Gregor (Ali Bayam) tarafından yazılmış ve HAYY KİTAP yayınevinin 09.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Gittiğim Her Yerde Çiçek Açacağım pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.