Gizli Emir (Ciltli) pdf indir

tarafından
5
Gizli Emir (Ciltli) pdf indir

Sadece Türk toplumunun değil, bütün toplumların korkularım ve bekleyişini anlatan Melih Cevdet Anday, Gizli Emir’de “umudu” kaleme alır. Bekleyişin umutla başlayıp umutsuzluğa gidişinin oldukça ince bir ironiyle anlatıldığı roman, Salâh Birsel’in dediği gibi ” Gizli Emir Türkçenin en güçlü romanlarından biri”dir.

Zamanın ötesinden, zamansız ve mekansız olaylar, korkular, umutlar, bekleyişler…

Her şeyin insan için olduğunu tüm çıplaklığıyla ortaya koyan Gizli Emir, kurtuluşu kendi içinde aramak yerine başkalarında arayanlara da çok şey anlatıyor.

Kaptır söylüyorum sana oğlum, saymıyor musun beni? Bak, senin hükmün önündeki sanduğa geçer, belediyeye karışamam. Karıcık günler bugünler, emir gelecekmiş diyorlar. Emir gelirse ne yapacağız o zaman? Emir gelirse ne sanduğun kalır, ne bir şeyin. Anladın mı oğlum?
 
 

Gizli Emir (Ciltli) isimli 269 sayfadan oluşan kitap ; Melih Cevdet Anday tarafından yazılmış ve EVEREST YAYINLARI yayınevinin 08.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kara Kutunun Gizemi / Hayallerine Sahip Çık 1. Kısım pdf indir başlıklı makalemizde Kara Kutunun Gizemi / Hayallerine Sahip Çık 1. Kısım indir, Kara Kutunun Gizemi / Hayallerine Sahip Çık 1. Kısım oku ve Kara Kutunun Gizemi / Hayallerine Sahip Çık 1. Kısım pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Gizli Emir (Ciltli) pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.