Göklere İmza Atanlar Selçuk Bayraktar pdf indir

tarafından
4
Göklere İmza Atanlar Selçuk Bayraktar pdf indir

Göklere İmza Atanlar: Selçuk Bayraktar adlı kitabımız yerli ve millî insansız hava araçlarının geliştirilmesine öncülük eden Selçuk Bayraktar’ın bilimsel çalışmalarını ve girişimci yönünü sizlere çocuk edebiyatının imbiğinden geçirerek anlatmaktadır.
Kitabımızda 2000’li yılların başından itibaren tasarlayıp geliştirdikleri insansız hava araçlarıyla Türk havacılık tarihinde aydınlık kapılar açan Selçuk Bayraktar ve ailesinin yaşam öyküsünden kesitler bulacaksınız.
Çocukluk ve ilk gençlik çağındaki okurların, içinde bulunduğumuz çağda güncel teknik ilerlemelerden etkilenerek buluşlar yapmaya hevesli olması ve yerli teknolojimizden haberdar olmaları büyük önem taşımaktadır.
Selçuk Bayraktar, gerek mühendislik alanındaki çalışmaları gerekse öncülük ettiği teknolojik ilerlemeleriyle günümüz çocuklarına ve gençlerine rol modeldir.
Amacımız; bilim dünyamızda büyük emekler vererek mavi gökleri ay yıldızlı bayrağımız ile süsleyen Selçuk Bayraktar’ın azmini, fedakârlığını, çalışkanlığını ve başarılarını anlatmak; millî teknolojik çalışmaların biricik ve önemli olduğunu vurgulamaktır.
 
Elinizdeki kitapta 2000’li yılların başından itibaren tasarlayıp geliştirdikleri insansız hava araçlarıyla Türk havacılık tarihinde aydınlık kapılar açan SELÇUK BAYRAKTAR ve ailesinin yaşam öyküsünden kesitler bulacaksınız.
Çalışkanlık, özveri, azim ve kararlılıkla hayatlarını ülkeleri için millî teknoloji hamlesine adayan Bayraktarların KÖKLERDEN GÖKLERE uzanan hikâyesi, içinizdeki vatan sevgisini coşturacaktır.
 

Göklere İmza Atanlar Selçuk Bayraktar isimli sayfadan oluşan kitap ; Zekiye Çoban tarafından yazılmış ve KAŞİF ÇOCUK YAYINLARI yayınevinin 15.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Göklere İmza Atanlar Selçuk Bayraktar pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.